Stability Group

Більше 10 років на ринку. Будівництво житлових та нежитлових комерційних об'єктів будь-якої складності, Реконструкція (переробка) дачних / літніх / садовх будиночків, заміських дамов. Ремонтні роботи, Будівництво будинку в обменна ваш автомобіль / квартиру; Виробництво м'яких і корпусних меблів, металопластикових виробів (вікна, двері, балкони), виробів з металу (ковані вироби).

  • 044 29-09-666
  • 068 94-39-666
  • 063 14-34-666
Корпусна

Кожен раз, коли ми робимо ремонт, переїжджаємо в квартиру або будь-яке інше приміщення, ми стикаємося з необхідністю покупки недорогий (за прийнятною ціною) корпусних меблів. І якщо диван - центр будь-якої вітальні, її прикраса, то корпусні меблі - її основа. Співвідношення м'яких та корпусних меблів в житловому будинку можна приблизно оцінити як 2 до 8, а це значить, що саме правильний підбір таких, на перший погляд, незначних деталей інтер'єру, як шафа, стіл, стілець, полиця і т.д. безпосередньо впливає на стиль приміщення.

У нашому каталозі представлені актуальні фото і ціни на найпоширеніші елементи корпусних меблів: від стільців до містких шаф-купе. Всіх популярних в Україні виробників корпусних меблів ми постаралися зібрати в даному розділі. Корпусні меблі виготовляються з використанням екологічно чистих матеріалів і відповідає необхідним вимогам ГОСТ. Незалежно, в якому місті проводиться корпусні меблі, в Одесі чи Сумах, ми відправимо Вам обраний товар в будь-який населений пункт або здійснимо доставку, якщо у Вашому місті є наше представництво.

Матеріалів тимчасово немає.