Stability Group

Більше 10 років на ринку. Будівництво житлових та нежитлових комерційних об'єктів будь-якої складності, Реконструкція (переробка) дачних / літніх / садовх будиночків, заміських дамов. Ремонтні роботи, Будівництво будинку в обменна ваш автомобіль / квартиру; Виробництво м'яких і корпусних меблів, металопластикових виробів (вікна, двері, балкони), виробів з металу (ковані вироби).

  • 044 29-09-666
  • 068 94-39-666
  • 063 14-34-666
Меблі

Ви давно хочете змінити своє житло на краще? Втомилися перекладати речі з місця на місце, бажаючи зробити приміщення і затишним і функціональним? Хочете поєднати красу і практичність? Тоді замовляйте корпусні меблі в меблевій компанії "Stabilitygroup".

Ми живемо в чарівний період, коли можемо дозволити собі виділятися. Як то кажуть, людину зустрічають по одягу. А будинок оцінюють інтер'єру. Важливою складовою інтер'єру є саме меблі.

Більше немає необхідності стояти в чергах за типовою ліжком в спальню або спальним гарнітуром, який зустрічається в будь-який інший квартирі. Більше не потрібно шукати через знайомих дорогу іноземну корпусні за високою ціною. Адже тепер у вас є ми.

Ми ж беремо на себе сміливість продукувати унікальність. Зі звичайного прямокутного приміщення допоможемо вам зробити кімнату мрії.

Чи не однією з головних проблем сучасної квартири є брак простору. Для того, щоб заховати на літо зимові речі часто доводиться або виносити їх на горище, або відвозити на дачу. Або ж навантажувати під зав'язку старі громіздкі шафи, які займають багато місця.

Навіщо терпіти ці незручності, якщо існують шафи-купе. Багато людей вже давно використовують таку деталь меблів, але основна заковика - дизайн і ціна. Не завжди вдається зробити таку шафу-купе, щоб і в інтер'єр вписувався, і не засмучував фінансово. У нас ви можете замовити корпусні меблі, яка буде виготовлена ​​з урахуванням всіх Ваших побажань. Безліч поличок, ящиків дозволить вам зручно розмістити всі речі - від великих пальто і пуховиків до білизни та аксесуарів.